Оприлюднено телефонні розмови підозрюваного у вбивстві прикордонника

Зухвале вбивство начальника відділу прикордонної служби «Ділове» сталося у листопаді 2018 року. Тоді прикордонники затримали порушника кордону зі значною сумою валюти.

Учора в Тячівському районному суді відбулося чергове слухання справи щодо вбивства прикордонника Вадима Березенського.

Суд розглянув аудіодокази, зокрема записи телефонних розмов контрабандиста, після скоєння ним смертельного наїзду на начальника відділу прикордонної служби «Ділове». У перемовинах зі своїми спільниками підозрюваний фактично зізнався у скоєному ним злочині, зокрема повідомивши, що він переїхав прикордонника автівкою.


Підозрюваний: – ..машину… Я переїхав пограничника… (важко дихає)… Всьо, більше ти нічо по телефону не кажу. Позвони тому…
Невідомий: – Добре, звоню зараз
Підозрюваний: Я пішов рішати шось…. Там бабки… 15 штук… і пацана.. з 15 штуками
Невідомий: – Пацана забрали?
Підозрюваний: – Я його не успів… злетів… там тормозив. А вони два на него наскочили, та я їх уже місив.
Невідомий: – А хто забрав? Пограничники?
Підозрюваний: -…. Віключаю телефон.


Це вже сьоме слухання новим суддівським складом після перенесення розгляду справи із Рахівського районного суду. У вересні 2020 року справу почали розглядати заново. За вісім місяців суд п’ять разів збирався для продовження терміну тримання під вартою підозрюваного у вбивстві і лише двічі, аби розглянути докази у справі.


Учора суд продовжив термін тримання затриманого під вартою до 4 липня цього року. Наступне засідання на якому, можливо, будуть заслухані свідки наїзду на офіцера-прикордонника, заплановане на 16 червня.