Оприлюднено перелік речей забутих у київському метро: церковний одяг і масажер для ніг

За перше півріччя цього року, до бюро знахідок київської підземки потрапило 177 різних речей.

У комунальному підприємстві “Київський метрополітен” оприлюднили перелік знахідок за 6 місяців 2021 року. До бюро знахідок київської підземки потрапило 177 різних речей, йдеться у повідомленні на сторінці столичної підземки на Facebook.

За словами пресслужби комунального підприємства, тенденції свідчать, що влітку пасажири забувають окуляри, самокати, дитячі наплічники, капелюхи.

Натомість у холодні пори року – шарфи, рукавички, шапки, а навесні – парасольки, куртки, наплічники. З січня по червень повернуто 44 загублені речі, решта чекають своїх власників у бюро.

До Топ-5 згуб за перше півріччя 2021 року увійшли: телефони; бездротові навушники; валіза з церковним одягом; масажер для ніг; санки.

Співробітники метрополітену нагадали, що бюро знахідок працює на станції «Нивки» щодня з 08:00 до 17:00 у п’ятницю – з 08:00 до 15:45, субота-неділя – вихідний. Технічна перерва з 12:00 до 12:45.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше на станції метро Майдан Незалежності під потяг потрапила людина, а також планувалося закриття трьох станцій метро в центрі Києва.