Опріснення води всупереч позиції жителів Ялти і мінімум у сховищах, – оновлені дані з Криму

Компанія з орбіти Газпрому будуватиме першу установку з опріснення води в Криму - в супереч позиції місцевої громади.

Новини щодо водопостачання від губернатора Аксьонова – від снігопадів Крим отримав менше 400 тисяч кубів води, при середньому споживанні Сімферополя 160 тис. Кубів на добу. Також сімферопольців попередили про тимчасове погіршення якості води через запуск нового водоводу, – повідомляє Кий-інфо з посиланням на місцеві ЗМІ.

Тим часом в Ялті активісти виступають проти опріснювального обладнання, однак Аксьонов запевнив, що опріснення води в Криму не завдасть жодної шкоди здоров’ю людей і закликав не “паразитувати” на цій темі.

Нагадаємо, місцеве населення Ялти різко виступає проти опріснювальних об’єктів, оскільки немає ні навичок по монтажу, ні законодавством не передбачене функціонування таких речей, а відходи з виробництва (ропа) може з часом призвести до екологічної катастрофи.

Самі російські ЗМІ пишуть, що історія по встановленню опріснювачів має детективний характер, так замовником першого такого об’єкту буде Газпром.

“25 февраля появилась информация о проведении закупки «Изготовление и поставка блочно-модульного оборудования системы водоподготовки и водоочистки для опреснения морской воды для нужд хозяйственно-питьевого водоснабжения в соответствии с техническим заданием заказчика для нужд п.г.т. Парковое (ЮБК), Республика Крым, г. Ялта». Заказчиком опреснительного оборудования выступает, как ни странно, Российский химико-технологический университет имени Менделеева. Эта государственная структура, финансируемая из бюджета, готова заплатить за оборудование для частной резиденции 37 млн 9 тыс руб.”

Нагадаємо: РНБО на сьогоднішньому засіданні візьметься за деокупацію Криму і нові санкції

Фото: ілюстративне, ecosoft.ua