ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН В УКРАЇНІ МОЖЕ НЕ РОЗПОЧАТИСЬ

Нафтогаз виступив з невтішною заявою.

“Нафтогаз” заявив, що 24 українських міста можуть цьогоріч зимувати в холодних помешканнях. Адже старт опалювального сезону в них під загрозою зриву.

Всьому виною є критичні борги виробників тепла.

“Підприємства ТКЕ у 24 населених пунктах досі мають критичні борги за газ, що ставить під загрозу старт опалювального сезону для їхніх клієнтів. Про це свідчать оперативні дані НАК про підприємства, які не виконують жодної з вимог для отримання газу в межах спецобов’язків”, – заявили у прес-службі “Нафтогазу.

Найбільше заборгували Київ, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Київська, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернівецька області.

Керівництво “Нафтогаз” впевнене, що місцеві органи самоврядування мають вирішити цю проблему, задля захисту населення. Адже саме органи місцевого самоврядування в переважній більшості є засновниками відповідних підприємств теплокомуненерго.

Станом на початок цього тижня в Україні опалювальний сезон почався в 47% житлових помешкань та майже в 57% закладів комунальної інфраструктури.

Проте на півдні України опалювальний сезон ще не розпочався.