ООН передала Національній поліції України техніку вартістю 3,4 мільйони євро

Завдяки переданому обладнанню поліцейські зможуть ефективніше виконувати свої обов'язки щодо створення безпечного середовища.

Національна поліція отримала службові автомобілі та сучасне обладнання. Це відбулося сьогодні, 10 вересня, на Софійській площі у Києві. Про це повідомляє Національна поліція України.

У заході взяли участь керівництво Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, члени Представництва ЄС в Україні та КМЄС.

18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення публічної безпеки і порядку, дев’ять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних, а також костюм вибухотехніка та супутнє обладнання Нацполіція отримала у межах програми «ПРАВО-Поліція».

Програма «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління» (ПРАВО-Поліція) реалізується за фінансової підтримки ЄС Управлінням ООН з обслуговування програми (ЮНОПС) у тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС). 

«За кожним автомобілем, обладунком я бачу врятовані життя та підвищений рівень безпеки українців. Це конкретний предметний внесок ЄС в безпеку України. Євросоюз надає моделі побудови правопорядку в сучасній Україні, і ті моделі, які працюють, ми будемо використовувати. Це Скандинавська модель побудови правопорядку на громадських заходах, це підхід community policing, адже основним показником є рівень довіри громадян до поліції», – сказав міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Патрульні автомобілі використовуватимуться в дев’яти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій.

«Сьогодні в рамках нашого заходу ми передаємо обладнання від ЄС на загальну суму 3,4 млн євро. Цей пакет включає ІТ обладнання, засоби безпеки та транспортні засоби, серед яких спеціалізовані автомобілі для забезпечення громадського порядку»  – зазначив Фредрік Весслау, в.о. голови КМЄС в Україні.

Консультативна місія Європейського союзу працює в Україні з 2014 року для того, щоб підтримувати українських партнерів в реалізації реформ, щоб вони могли перетворити сектор безпеки на більш ефективний, підзвітний і такий, що користується довірою громадян.

Підписуйтесь на наш канал telegram