Олена Букало стала депутатом ОПЗЖ завдяки Фірташу та комуністам

Під чуйним керівництвом одіозного “руйнівника” столиці Вадима Столара до Київради в результаті місцевих виборів 2020 року увійшло багато, на перший погляд різнорідних, і одночас тісно поєднаних між собою, як сіамські близнята, персоналій.

Безперечно, що основна маса цих осіб сконцентрована у фракції ОПЗЖ в Київраді. Вадим Столар, здається, як керівник проросійської партії Медведчука у столиці, формував списки за ознаками моральної та фізичної ідентичності з самим собою. Якщо придивитися уважніше, то кожен член фракції ОПЗЖ, незалежно від статі, має в наявності усі риси, які є і у Столара. Як кажуть діячі “руського міра”, який нам намагаються нав’язати медведчуківці, у кожного члена фракції ОПЗЖ в Київраді, присутня “зайва хромосома”. 

Ця “хромосома”  досить специфічна, вона проявляється не так, як визначено наукою, а замість спотворення фізичного тіла – спотворює моральність і духовність.

Зокрема, за квотою Столара в списках ОПЗЖ до Київради пройшла нікому раніше невідома Олена Букало, вона настільки “старалася” на виборах, що отримала 182 голоси на свою підтримку. ЗМІ знає про неї, лише те, що вона керівник будівельної компанії Вагіфа Алієва (давнього соратника по бізнесу Вадима Столара). 

Олена Букало

Логічно припускати, що нікому раніше невідомий менеджер в Київраді буде лише виконувати “слово і волю” одіозних забудовників столиці. Втім, ніяких припускань і не слід робити. Олена Букало рішенням Київради  від 08.12.2020 №8/8 призначена першим заступником голови постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. З того часу Комісія провела 9 засідань, і Букало була присутня лише на першому – установчому. Це про те, наскільки Олена Букало переймається проблемами громади Києва.

Олена Букало не лише ігнорує інтереси киян на користь яких би мала працювати, вона відверто прагне завдати усякої шкоди людям і навіть здоров’ю  жителів столиці. Уражена “хромосомою русского міра” Букало підмахнула без всяких мук совісті заклик до президента та уряду України “негайно закупити різновид отрути “Новачок” недовакцину “Спутнік”.

Скрін проєкту рішення Київради

Олена Букало (у дівочистві Іост) дочка військового медика, народилася в степах Казахстану, згодом родина переїхала в Україну. Ще в досить юному війці Олена народила сина. Невідомо чому, але Олена приховує дату набуття вищої освіти. На офіційній сторінці Олени в Київраді скромно зазначається “здобула диплом з відзнакою Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Менеджмент організацій». Без дати закінчення та вступу. Причина, мабуть, полягає в тому, що Букало соромиться зізнатися, що до університету вона вступила досить пізно і диплом отримала лише 2007 року. 

До отримання диплому Олена вже працювала цілим генеральним директором ТОВ “Укрфлора”, що належить експолітику з партії Володимира Литвина і ексочільнику Шевченківського району столиці Віктору Пилипишину. Займаючи таку посаду Олена не могла навчатися на стаціонарі, а як говориться у відомому прислів’ї – “я не вірю в загробне життя і в заочну освіту”.

Чоловік Олени Михайло Букало працював тривалий час на митниці. Зокрема, він був співробітником Центрального бюро аналізу ризиків та аудиту держмитслужби України. Згодом працював і на Енергетичній митниці. До речі, в історії Енергетичної митниці є цікавий епізод: у 2009 року уряд Юлії Тимошенко здійснив “розмитнення газу” який належав “РосУкренерго” Фірташа. Після відставки Тимошенко 2010 року розгорівся скандал навколо цього газу і Держмитслужба стала на бік олігарха Фірташа заявивши, що операція з розмитнення була незаконною. Це встановила спеціальна комісія, до складу якої входили фахівці Енергетичної митниці. Зрештою держава відшкодувала всі так звані “збитки” Дмитру Фірташу. Чи входив чоловік Олени до тої когорти фахівців, які зробили висновки на користь Фірташа, встановити не вдалося, а от його дружина Олена точно має ділові стосунки з цими особами.

З вересня 2012 року Олена Букало стає директором з продажу DF Agro, яка входить до складу Group DF Дмитра Фірташа. DF Agro це найкращий тепличний комплекс в країні створений за передовими світовими технологіями, який збудований Фірташем на його малій батьківщині, в селі Синькові Тернопільській області. Нині в цій структурі працює син Олени Ілля Букало. 

На офіційній сторінці  Олени сайту Київради скромно замовчується факт, що вона є директором ТОВ “Інвестбуд гарант”, що входить в групу “Мандарин плаза груп” Вагіфа Алієва. Замість того підноситься “симулякр” про якийсь там проект під назвою “Торгівельно розважальний центр “Блокбастер молл”. І це зовсім не спроста, адже таким чином вона намагається приховати свої зв’язки з одіозними особами. Однак, Алієв вже не є власником цього торговельного центру. З лютого 2020 року Алієв передав ТРЦ в управління іншому партнеру цього проекту Олександру Спектору.

Вся справа полягає в тому, що саме “Інвестбуд гарант” є власником усіх десяти земельних ділянок на яких розміщена вся інфраструктура ТРЦ “Блокбастер молл”. Ці десять ділянок землі, які на кадастровій карті ще досі вказуються, як комунальна власність, загалом становлять майже 16 гектарів столичної землі. Крім того, Олена Букало є директором ТОВ “К.А.Н.”, яке володіє БЦ “Сенатор” на Печерську. Хоч до цього проекту теж причетний Алієв, але “Сенатор” також перейшов під контроль Олександра Спектора. Але нюанс в тому, що Олександр Спектор має давню історію роботи топ-менеджера в структурах Дмитра Фірташа. 

Дмитро Фірташ

Також після скандалу з розмитненням газу Фірташа Олена Букало стала партнером по бізнесу родини найголовнішого митника часів Януковича Ігоря Калетника. У  2011 році Олена Букало стала співвласником ТОВ “Квіткова країна”. Другим співвласником цієї фірми є дочка колишнього голови митниці при Януковичі Ігоря Калетника Турканова Владислава через кіпрську офшорку “Афред трейдінг лімітед”. Поки тато Турканової керував митницею виручка цієї фірми становила до 20 мільйонів гривень. Лише державних закупівель було проведено на понад 31 мільйон гривень. 

Після народного повстання 2013 року, коли вслід за Януковичем у біга кинувся і Калетник, “Квіткова країна” Олени Букало ледь животіє, виручка дорівнює нулю від 2015 року, а персонал скорочено до 2 осіб. І ніякий талант менеджера Олени Букало ситуацію досі не змінив.

Місце реєстрації ТОВ “Квіткова країна” знаходиться за адресою вулиця Лінійна 17. Це будівля, яка належить сестрі Ігоря Калетника, колишній комуністці Оксані Калетник. До речі, син Олени Ілля Букало працював виконавчим директором в супермаркеті квітів “Ваза”, яке теж належить Оксані Калетник.

Блог: Остап Кривда