Олексій Данілов провів зустріч із президентом “Атлантичної ради”

Обговорено питання українсько-американського співробітництва, особливу увагу приділивши співпраці у військовій сфері.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч із Президентом аналітичного центру «Атлантична рада», експослом США в Україні Джоном Гербстом. Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

Сторони обговорили широке коло питань українсько-американського співробітництва, особливу увагу приділивши співпраці у військовій сфері, зокрема, збільшенню військової допомоги США Україні.

За словами Данілова, подальше поглиблення співпраці між країнами, зокрема, в частині обміну досвідом між українськими та американськими військовими, «матиме кумулятивний ефект».

Було розглянуто безпекову ситуацію в Європі та світі, зокрема, в контексті агресивних дій РФ в басейні Чорного та Азовського морів та завершення будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

«Питання не лише в економічній складовій. Виникає, наприклад, питання, як росіяни будуть охороняти «Північний потік-2»? Цей газогін стане серйозним випробуванням для всіх», – сказав Данілов.

Окрему увагу приділили нещодавній зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом США Джозефом Байденом у Білому домі.

«Президент Байден наголосив на пріоритеті безпеки та необхідності підтримувати Україну», – зазначив Гербст, додавши, що відродження діяльності Комісії стратегічного партнерства Україна-США є позивним кроком.

Президент аналітичного центру висловив готовність сприяти просуванню питання стосовно необхідності надання Україні чітких безпекових гарантій та збільшення санкційного тиску на РФ, зокрема, через будівництво «Північного потоку-2».

Підписуйтесь на наш канал telegram