Окупанти звозять на передову зброю та боєприпаси

На передову приховано завозиться додаткове озброєння і боєприпаси, прибувають диверсійно-розвідувальні підрозділи.

Російські окупаційні війська на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях приховано готують активізацію обстрілів позицій Об’єднаних сил. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях посилює готовність до застосування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під виглядом перевезень майна автомобільним транспортом для підготовки до зимового періоду, до передових підрозділів приховано завозиться додаткове озброєння і боєприпаси, прибувають диверсійно-розвідувальні підрозділи, зросла інтенсивність тренувань з бойової готовності, у тому числі в артилерійських та мінометних підрозділах.

“У такий спосіб окупанти приховано готують активізацію обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил з метою завдавання збитків, провокування вогню у відповідь та знищення елементів системи спостереження”, – наголосили у ГУР.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram