Окупанти в Донецькій області вкрали газ у постачальника на 650 мільйонів гривень

За попередніми даними, сума збитків може становити до 650 млн грн.

Про самовільне підключення до постачальника газу, підтвердили в офісі Генерального прокурора. Там заявили, що правоохоронці заблокували несанкціонований відбір газу, що належав оператору газотранспортної системи України, через потужності ПАТ “Донецькоблгаз”.

Згідно зі слідчими діями, які були проведені правоохоронцями з метою перевірки версії про розкрадання газу шляхом можливого постачання на окуповану територію Донецької області, а також зафіксовано заподіяння державі збитків на суму понад 650 млн грн.

Під час обшуку виявлено та вилучено документи щодо кількості поставленого природного газу оператором газотранспортної системи України, а також програмний комплекс обліку газу в ПАТ “Донецькоблгаз”, до якого здійснювалося несанкціоноване втручання.

Нагадаємо, що підприємство “Донецькоблгаз” неодноразово згадувалося службами перевірки через проблеми з постачанням газу жителям України та комунальним підприємствам.

Наш канал в ТГ https://t.me/kyiinform

Раніше “Кий-Інфо” повідомляло, як спочатку “Донецькоблгаз” заборгував 1,5 млрд гривень, а потім стало відомо, що його керівництво судитимуть за розтрати 500 млн грн.