Окупанти суттєво обмежили рух через лінію розмежування

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі сім КПВВ на лінії розмежування функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Проте, через обмеження окупаційних адміністрацій ОРДЛО, фактично пропуск здійснюється лише через "Станицю Луганську" - щоденно та через КПВВ "Новотроїцьке" - двічі на тиждень. Рух у решті п’яти дорожніх коридорах окупанти заблокували повністю.

У жовтні КПВВ “Станиця Луганська”, єдиний пункт, де пропуск через лінію розмежування відбувається щоденно, перетнуло майже на 60% осіб менше ніж у вересні. Про це повідомляє ДПСУ.

“Якщо у вересні поточного року КПВВ “Станиця Луганська” перетнули понад 71 тисяча осіб, то у жовтні – менш як 27 тисяч осіб. При цьому останніми тижнями представники окупаційної влади пропускають на контрольовану українською владою територію в рази менше осіб, ніж на ТОТУ. Тим самим представники колабораціоністської влади на тимчасово окупованих РФ територіях суттєво обмежують можливості українців, які проживають в окупації, спілкуватися з родичами, отримувати виплати, освітні, медичні (зокрема й з вакцинації) та інші послуги”, – йдеться у повідомленні.

Суттєві зміни щодо пропуску осіб через КПВВ “Станиця Луганська” українські прикордонники почали фіксувати з 10 жовтня. Того дня до 10.30 з боку ТОТУ не прослідувала жодна особа. А з наступного дня спостерігається значне зменшення пасажиропотоку через обмеження, які встановили представники збройних формувань РФ.

Фото: ДПСУ

Підписуйтесь на наш канал telegram