Окупанти розмістили “жабу” на аеродромі поблизу Луганська

Дії підконтрольних РФ бойовиків підтверджують небажання найманців виконувати Мінські домовленості.

Відповідно до Звіту ОБСЄ, 23 березня 2021 року дрон спостережної місії зафіксував на аеродромі в районі населеного пункту Переможне, поблизу Луганська, велике скупчення військової техніки окупантів, яка знаходилася з порушенням лінії розведення.

Серед техніки на злітній смузі терористи розмістили 7 установок реактивної системи залпового вогню БМ-21 “Град”, 8 самохідних гаубиць 2С1 “Гвоздика” калібру 122 мм, та 2С3 “Акація” калібру 152 мм, 6 причіпних гаубиць 2А65 “Мста-Б” калібру 152 мм та 6 одиниць Д-30 “Жаба” калібру 122 мм. Поруч зі Старомихайлівкою, що на тимчасово окупованій території Донецької області виявлено 2 міномети 2Б11 “Сані” калібру 120 мм.

Загалом, 20 танків різних модифікацій знаходилися за межами виділених місць зберігання в ОРЛО. 13 з них – на території аеродрому біля населеного пункту Переможне, 5 – поблизу населеного пункту Хрустальний та 2 – біля Георгіївки, інформує прес штаб Операції об’єднаних сил.

В ОБСЄ зазначають, що таке скупчення військової техніки окупантів свідчить про наміри і надалі здійснювати провокації уздовж лінії розмежування.

Нарощування озброєння та зосередження військової техніки в районах полігонів є прямим доказом проведення навчань та бойового злагодження підрозділів збройних формувань Російської Федерації.

Нагадаємо, окупанти продовжують обстріли українських військових кожен день.