Окупанти передали військовим ЗСУ тіло зниклого армійця

Тіло військовослужбовця, який зник без зброї, окупанти передали через три дні на КПВВ Мар’їнка.

У повідомленні 10 Гірсько-Штурмової Бригади говориться, що 3 квітня, у вечірній час, було виявлено зникнення військовослужбовця без зброї. В місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було.

В той же час, в мережі Інтернет представники російсько-окупаційних військ розповсюдили і тиражували інформацію про те, що нібито 4 квітня, внаслідок бойового зіткнення, біля населеного пункту Шуми, загинув військовослужбовець бригади, а командування частини тривалий час приховує інформацію про його загибель.

Командування частини прийняло рішення розпочати пошуки військовослужбовця, але першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату.

Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби. Що саме могло трапитись з військовослужбовцем – нам наразі це не відомо.

Розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення. Про те, що саме трапилось можна буде розмірковувати лише після встановлення всіх обставин події.

Сьогодні, на КПВВ Мар’їнка, від представників російсько-окупаційних військ, була проведена процедура передачі тіла загиблого військовослужбовця нашої бригади.

Раніше стало відомо, що на сході двоє воїнів підірвалися на мінах.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform