ОХОРОНЕЦЬ ОФІСУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ МІГ ПОКИНУТИ БУДІВЛЮ – ЦЕ БУЛО ДОВЕДЕНО ЩЕ ПРИ ЗАХАРЧЕНКУ, – ПРОКУРОР МАЙДАНУ

Під час виникнення пожежі у будівлі офісу, його працівник Захаров мав можливість покинути будинок, перешкод для цього не було. Але він почав збирати носії записів камер спостереження (самостійно чи за чиєюсь вказівкою), щоб їх забрати.

Прокурор по Майдану Сергій Горбатюк прокоментував для Юрія Бутусова ситуацію щодо підозри Тетяні Чорновол.

“Епізод загибелі працівника Офісу Партії регіонів Захарова розслідувався нашим підрозділом, проведені необхідні експертизи. Під час виникнення пожежі у будівлі офісу, його працівник Захаров мав можливість покинути будинок, перешкод для цього не було. Але він почав збирати носії записів камер спостереження (самостійно чи за чиєюсь вказівкою), щоб їх забрати.

Він загинув від отруєння димом від пожежі. Ще 18 лютого, коли його тіло було обстежено (при міністрі МВС Захарченко), не було встановлено ознак насильницької смерті. Причини загибелі підтверджені матеріалами справи і в цьому немає сумнівів.

Таким чином, підстав для висування підозри навіть у не навмисному вбивстві цієї особи, на мою думку немає.

Звинувачення ж на адресу Тетяни Чорновіл у навмисному вбивстві – безпідставні та не грунтуються на матеріалах поовадження. Це їм протирічить. Більше того, підозру висунув не той підрозділ ДБР, який займається справами Майдану, а інше управління, що не займалося і не займається Розслідуванням тих подій у сукупності.

Висунення безпідставних звинувачень проти Тетяни Чорновіл – це ознаки злочину з боку представників правоохоронного органу, в “кращих” традиціях незаконних притягнень майданівців у 2014 році”.