Оформити COVID-сертифікат у “Дії” зможуть і власники старих паспортів

На порталі "Дія" власники біометричної посвідки на проживання можуть згенерувати COVID-сертифікати. Також до кінця тижня буде додано небіометричну посвідку, які видавалися до 2018 року.

Власники небіометричних паспортів та паперових посвідок на проживання зможуть оформити в “Дії” цифровий COVID-сертифікат. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

“Ми вирішуємо питання, щоб у мобільному застосунку “Дія” також власники небіометричних паспортів, це паспорти-книжечки, а також власники посвідок на проживання змогли отримувати ковідні сертифікати. За день-два це буде доопрацьовано”, – сказав Вискуб.

Як відомо, українці згенерували в застосунку “Дія” понад 5,3 мільйона цифрових сертифікатів, з них 1,5 мільйона сертифікатів отримали люди, які пройшли перше щеплення від COVID-19. Також відтепер для полегшення отримання цифрового COVID-сертифіката в застосунку “Дія” було прибрано функцію цифрового підпису. Для генерації сертифіката в застосунку користувачам потрібно оновити застосунок Дія в смартфоні.

Підписуйтесь на наш канал telegram