Один із нападників на журналістів в Укрексімбанку повернувся на роботу під оплески

Знімальна група програми "Схеми" заявила про напад 4 жовтня під час інтерв'ю з головою правління Укрексімбанку. За інформацією журналістів, голові правління цієї фінансової установи Євгену Мецгеру не сподобалося одне із запитань, після чого охорона застосувала силу до оператора, відібрала техніку та флешку із записаним відео.

Директор департаменту банківської безпеки Укрексімбанку Ігор Тельбізов, якого поновили на посаді після нападу на журналістів “Схем”, повернувся на роботу під аплодисменти працівників фінустанови. Про це повідомила ведуча програми “Схеми” Наталія Седлецька на своїй сторінці у Facebook.

“Директор департаменту банківської безпеки державного “Укрексімбанку” Ігор Тельбізов, який заламував оператора “Схем”, відбираючи камеру та відео, тріумфально повертається у банк після поновлення на посаді під гучні аплодисменти працівників фінустанови”, – написала вона.

Народний депутат Гео Лерос оприлюднив у Фейсбуці відповідне відео.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів (за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу).

6 жовтня Мецгер заявив, що складає повноваження на час проведення слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку. Наглядова рада Укрексімбанку на екстреному позачерговому засіданні прийняла рішення відсторонити голову правління Мецгера від здійснення повноважень на час проведення внутрішнього розслідування.

8 жовтня, керівнику Укрексімбанку повідомили нову підозру – йому інкримінують перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та незаконне утримання людей (ч.ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України).

Того ж дня правоохоронці повідомили працівнику охорони Укрексімбанку про підозру у перешкоджанні роботі журналістів та умисному вчиненні насильницьких дій.

11 жовтня Голосіївський райсуд Києва обрав голові правління Укрексімбанку Євгену Мецгеру запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Того ж дня Наглядова рада Укрексімбанку звільнила голову правління Євгена Мецгера.

Підписуйтесь на наш канал telegram