Одеський парк Перемоги засмічують нечистотами

ДЕІ встановлено факт забруднення території природно-заповідного фонду працівниками підприємства "Бласт".

Про проблему з нечистотами повідомив телеграм канал Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, інформує онлайн видання “Кий-Інфо“.

Зокрема, інспекторами ДЕІ встановлено факт забруднення території природно-заповідного фонду працівниками підприємства “Бласт”. За даними аналітичної онлайн-система для бізнесової аналітики YouControl, у “Бласту” анульоване свідоцтво ПДВ в реєстрі платників податків через ненадання декларацiй протягом року. Також платник має податковий борг у 2 838 337 грн.

На жаль, це не перша справа за участі зазначеного підприємства. Проводячи роботи з каналізаційними криницями, забруднену речовину попросту зкидали поруч“, – йдеться в заяві держекоінспекції.

Фахівцями ДЕІ проведено лабораторні дослідження та встановлено факт забруднення ґрунтів у місцях скиду. Таке поводження з каналізаційними відходами може призвести до погіршення епідеміологічного стану населення.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

Екологи зазначили, що наразі розраховуються збитки нанесені державі, та разом з цим, матеріали по даному випадку, направлені до правоохоронних органів для внесення відомостей до ЄРДР.

Нагадаємо, що екологи порахували збитки за витік нафтопродуктів у Миколаєві.