Одеський депутат від “ОПЗЖ” отримав посвідчення журналіста

"Журналіст – це стан душі!!! Вдячний друзям і однодумцям, які запросили стати членом великої родини журналістської спільноти! Вступаючи в СОЮЗ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ, буду і надалі боротися за правду, за свободу слова, за права наших громадян!!!" – написав депутат від "ОПЗЖ".

Депутат Одеської міськради восьмого скликання від партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ) Володимир Корнієнко отримав посвідчення журналіста від Національної спілки журналістів України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє ІМІ

Журналіст – це стан душі!!! Вдячний друзям і однодумцям, які запросили стати членом великої родини журналістської спільноти! Вступаючи в СОЮЗ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ, буду і надалі боротися за правду, за свободу слова, за права наших громадян!!!” – написав він, прикріпивши фотографії з документом.

Як пише “Детектор медіа“, кореспондент Прямого каналу Богдан Максимець запитав у коментарях, навіщо депутатові журналістське посвідчення та де можна почитати його тексти, на що не отримав чіткої відповіді й жодного посилання на тексти.

Як повідомляв ІМІ, Національна спілка журналістів України (НСЖУ) вручила Митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу посвідчення журналіста. 

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform