ОДЕСЬКУ ОДА ПЛАНУЄ ОЧОЛИТИ ПРОРОСІЙСЬКИЙ ПОЛІТИК

Кадри часів Януковича повертаються на ключові посади

У середу, 11 листопада, Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Сергія Гриневецького на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації

Гриневицький має об’ємний політичний бекграунд. З травня 1998 року до лютого 2005 він очолював Одеську ОДА. Після цього з лютого до липня 2005-го був головою Одеської обласної ради. Також він є народним депутатом України ІІІ, VI та VIІ скликань. Крім того, одіозний політик славиться прихильністю до Віктора Януковича.

У 2004 році, в часи Помаранчевої революції, Гриневицький виступав на Першому всеукраїнському з’їзді народних депутатів і депутатів місцевих рад на підтримку Віктора Януковича. Захід проводили на противагу тодішньому Майдану.

За інформацією деяких ЗМІ Гриневецький був учасником й одним з організаторів сепаратистського  з’ізду у Сєверодонецьку, який відбувся у 28 листопада 2004 році на підтримку Віктора Януковича.

Ще одним кейсом політичної біографії Гриневицького – його голосування за «диктаторські закони» у січні 2014 року. На місцевих виборах 2020 року балотувався від партії одеського міського голови Геннадія Труханова «Довіряй ділам», переміг і став депутатом обласної ради.