Очільнику прокуратури Севастополя в окупованому Криму повідомили про підозру у держзраді

На цей час експрацівник органів прокуратури України є державним радником юстиції 2 класу органів прокуратури Російської Федерації та очолює прокуратуру Республіки Адигея.

Експрацівнику органів прокуратури України, який очолив прокуратуру Севастополя в окупованому Криму, повідомили про підозру в державній зраді. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

“Прокурорами Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу генерального прокурора повідомлено про підозру в державній зраді колишньому працівнику органів прокуратури України (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України)”, – йдеться у повідомленні.

Начальник відділу прокуратури міста Севастополя у березні 2014 року погодився на пропозицію обійняти посаду виконувача обов’язків прокурора Севастополя без підпорядкування Генеральній прокуратурі України. Таким чином, бувши співробітником органів прокуратури України з 2001 року, він допомагав у проведенні підривної діяльності проти України представникам спецслужб, правоохоронних та інших органів державної влади Російської Федерації, а також в незаконному утворенні та функціонуванні в місті Севастополі системи органів державної влади Російської Федерації.

У подальшому Указом Президента Російської Федерації від 2 травня 2014 року його призначено керівником незаконно створеного окупаційного органу “прокуратура города Севастополя”, де він продовжив здійснення функцій керівника окупаційного органу та організовував його діяльність до жовтня 2018 року.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ.

Прокурорами та слідчими продовжується збір доказів причетності представників влади та службових осіб Збройних Сил Російської Федерації до розв’язання і ведення агресивної війни проти України та вчинення інших злочинів, що призвели до окупації території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.

Підписуйтесь на наш канал telegram