Обвинувачений у справі Ноздровської заявив, що зробив зізнання під тиском поліції

Начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов знав, що справа сфабрикована.

Обвинувачений у справі про вбивство Ірини Ноздровської під час судового засідання, яке відбулося у Шевченківському суді Києва, заявив, що він обмовив себе коли признав свою винну під тиском поліції.

Він також наголосив що претензій до Андрія Нєбитова у нього немає, а є до інших осіб які погрожували смертю його сина, інформує kyiinfo.

Своєю чергою, потерпіла Дуняк Катерина наголосила що не вірить заяві обвинуваченого та додала, що начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов знав, що справа сфабрикована й він причасний до цього злочину.

Через відсутність Нєбитова на засіданні по причині перебуванням останнього за межами Києва 21.07 та 28.07 судді довелося погодитися на проведення відеоконференції.

Зазначимо, що захист потерпілих наголосив що Арсен Аваков нагородив 14.07 нагородою Андрія Нєбитова в той час, коли останній мав перебувати в АТО, в цей день проходив суд по справі в якому його не було. Потерпіла також заявила на особистій присутності Нєбитова та Лучинської.

Захист обвинуваченого зазначив, що Нєбитова недоцільно звати до суду, бо він не має ніякого відношення до даної справи, проте потрібна особиста участь Лучинської.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Суд прийняв рішення про подальший виклик Нєбитова та Лучинської на наступне засідання, яке відбудеться 28.07 о 13:00.

Довідка: Вбивство Ірини Ноздровської — злочин, скоєний наприкінці грудня 2017 року. Правозахисниця Ірина Ноздровська зникла 29 грудня після неодноразових погроз на її адресу. 1 січня 2018 року її знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. 8 січня 2018 року поліцією був затриманий Юрій Россошанський — батько Дмитра Россошанського, чийого засудження вимагала Ірина. За повідомленням поліції, затриманий зізнався у скоєнні злочину.

Раніше kyiinfo повідомляло, у Дніпрі жорстоко побили активістку, зламавши їй ніс та повибивавши зуби. Поліція кваліфікувала факт нападу на жінку, як замах на вбивство.