“НИЧЕГО НЕ ПОМНИТ…”, – СЛІДЧИЙ ДБР ПРО ДОПИТ ВЯТРОВИЧА

Про це повідомив екс-очільник Інституту національної пам'яті Володимир Вятрович. За його словами, він повністю відповів на всі питання слідчого, однак тому було байдуже.

Під час допиту сьогодні слідчий Амелін отримав всю запитувану ним інформацію і завершив допит навіть швидше, ніж за дві передбачені години.

Опісля якийсь «и.о. руководителя управления организации досудебных расследований Главного следственного управления ГБР Николай Арманов», який не був присутній на допиті, вирішив пофантазувати і заявив, що «На поставленные вопросы финансового характера экс-глава Института национальной памяти сообщил, что ничего не помнит».


Але «архіви зберігають все» навіть найсвіжіші матеріали – такі як протокол нинішнього допиту, що містить інформацією, далеку від заяв і.о. , який вводить в оману суспільство.


Користуючись нагодою повторю тут для «прискіпливого» слідства: електронні архіви теж зберігають все – фінансові питання щодо організації міжнародного форуму пам’яті Голодомору були і є публічними, зокрема торги відбувалися через prozorro., – написав Вятрович.

«Допитали колишнього голову Українського інституту національної пам’яті з приводу використання бюджетних коштів для проведення фуршету з нагоди 85-х роковин Голодомору 32-33 років. На допиті, зокрема, ставилися питання фінансового характеру, проте ексголова УІНП повідомив, що нічого з цього приводу не пам’ятає… Не виключено ще одного допиту, якщо буде необхідність, можливо, і не буде необхідності, але це вже в компетенції слідчого», – сказав Арманов для Радіо Свобода. Але на питання про політичний характер справи не відповів.