Новим заступником міністра МОН призначили Олександра Костюченко: що про нього відомо

12 січня на урядовому сайті з'явилося розпорядження прем'єр-міністра України про призначення нового заступника міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Ним став Олександр Костюченко — колишній директор департаменту правового забезпечення при Міністерстві освіті і науки.

12 січня на урядовому сайті з’явилося розпорядження прем’єр-міністра України про призначення нового заступника міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Ним став Олександр Костюченко — колишній головний державний інспектор ВМО№1 митного поста Східний.

До цього політик працював головним державним інспектором ВМО №1 митного поста Східний. Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на його декларацію.

В декларації новопризначеного міністра за 2019 рік вказано, що він володів автомобілем УАЗ 1985 року випуску, а його близька родичка Тамара Костюченко мала Toyota Camry 2014 року. В цьому році на основному місці роботи високопосадовець отримав 376 500 гривень. На його банківських рахунках було розміщено 681 000 гривень. На рахунках його дружини Катерини Костюченко — 366 968 гривень та 8000 доларів.

Також відомо, в 2017 році Катерина Костюченко подавала документи на посаду державний експерт експертної групи з питань модернізації системи управління та фінансування науки директорату науки Міністерства освіти і науки України.