Новий журнал Time вийшов з Олексієм Навальним на обкладинці

В новому випуску Time журналісти опублікували велике інтерв'ю з російським дисидентом Олексієм Навальним, якого намагалися отруїти в Росії, а потім відправили до колонії.

Журналісти Time підтримували зв’язок з Навальним під час його знаходження в російській колонії. Зокрема, політик розповів про свій погляд на ескалацію російських військ біля кордону.

У своїх листах він намагається пояснити, що мотивує президента Росії, а чого боїться Путін.

«Захід щоразу потрапляє в елементарну пастку Путіна. Той висуває якісь шалені сміховинні вимоги на кшталт нинішніх – про те, що він і Байден мають сісти в сигарній кімнаті та вирішити долю Європи, ніби на подвір’ї 1944 року. А якщо США не погодяться, то він щось влаштує», — вважає політик.

На думку опозиціонера, саме цього Путіну і треба. Адже протилежне передбачає: якщо не нападеш на Україну, то санкції не запровадимо. Тобто, Путін може не боятися вже майже ухвалених санкцій проти його друзів. Адміністрація Байдена спочатку вмовила Конгрес відкласти їх, а тепер взагалі скасує, тому що Путін виконав умови.

Нагадаємо, в Росії організацію Олексія Навального «Фонд боротьби з корупцією» визнали екстремістською, а його соратників почали переслідувати.

Нещодавно проти Навального збудили ще одну кримінальну справу. Його звинувачують у образі судді та шахрайстві.