НОВИЙ ПРОКУРОР КИЄВА КОНТРОЛЮВАВ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ УЧАСНИКІВ МАЙДАНУ

Венедіктова призначила в.о. прокурора Києва ексзаступника Шокіна, який погоджував переслідування майданівців — Шабунін

Про це у Facebook повідомив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, опублікувавши копію відповідного документу.

Шабунін зазначив, що 2015 року Говда був призначений прокурором Одеської області. У тому ж році Говда був заступником Шокіна.

У 2016 році генпрокурор Юрій Луценко призначив його прокурором Києва.

Шабунін підкреслив, що на цій посаді Говда закрив справу Станіслава Толстошеєва, який в січні 2016 року на позашляховику Mercedes на смерть збив в Києві 74-річну Надію Прилуцьку.

У грудні 2019 року Говду звільнили за власним бажанням.

Відділ, який очолював Говда у ГПУ за часів Віктора Пшонки, здійснював «нагляд за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України».

«Тобто під час Революції Гідності Говда очолював відділ, що давав згоду на всі негласні слідчі розшукові дії оперативниками центрального апарату МВС під керівництвом Віталія Захарченка. Нові обличчя Зеленського на марші», — написав Шабунін.