#НіВизнаннюЛДНР – В СОЦМЕРЕЖАХ АНОНСУЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ

25-го березня в Мінську документ про створення Консультаційної ради може бути підписаний уповноваженими представниками української влади.

Організатори челенджу пишуть в мережі: Останні події, пов’язані з підписанням у Мінську в рамках тристоронньої контактної групи (ТКГ) документа про наміри створити Консультативну раду та включити в переговорний процес представників ОРДЛО, викликали великий резонанс українського суспільства.

Всеукраїнський челендж #НіВизнаннюЛДНР

Інструкція для учасників:

  1. Запросіть на цю подію 5 друзів. Поширьте її в соцмережах з хештегом #НіВизнаннюЛДНР
  2. Намалюйте, надрукуйте плакат чи просто візьміть аркуш А4 та напишіть на ньому єдине гасло – #НіВизнаннюЛДНР .
  3. Зробіть з ним фото та опублікуйте його на своїх сторінках в соцмережах.
  4. В коментарях запросіть це зробити 5 своїх друзів.
  5. Починайте сьогодні, 22 березня, о 18:00.

Чому це треба зробити:

Легітимізацію голосу бойовиків (навіть у рамках включення в переговори вихідців із Донбасу, які виїхали внаслідок війни на вільну територію України), про що заявив на своєму брифінгу голова ОП Андрій Єрмак, не сприйняла переважна кількість громадян України.

25-го березня в Мінську документ про створення Консультаційної ради може бути підписаний уповноваженими представниками української влади. Тим самим Росія буде виведена за дужки переговорного процесу, отримавши статус стороннього спостерігача, а не держави-агресора. Що неприпустимо.

Наш челендж має на меті показати Володимир Зеленський, що українці не погоджуються з капітулянською політикою влади.

Вимоги громадськості до Президента України:
✔️ Зобов’язати Леоніда Кучму та Андрія Єрмака відкликати свої підписи під протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, що відбулося у Мінську 11 березня 2020 року.
✔️ Заборонити українській делегації остаточно підписувати 25 березня 2020 року “Рішення Тристоронньої контактної групи про заснування Консультативної ради (робочої групи)”.
✔️ Негайно припинити будь-які переговори щодо створення так званої “Консультативної ради”, як такі що суперечать Конституції, законам та національним інтересам України., – зазначають організатори.