Ні любові, ні грошей: на Закарпатті затримали банду, яка шантажувала за х-відео

За оперативним супроводженням співробітників по боротьбі з торгівлею людьми у Закарпатській області скеровано до суду обвинувальний акт щодо трьох мешканців Львівської області за фактом вимагання, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб та пособництва у ньому (ч. 2 ст. 189, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 189 КК України).

Про це повідомляє Департамент міграційної поліції. Крім того один із них також обвинувачується у пособництві в підробленні офіційного документа, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358 КК України).

Слідство встановило, що “зозуля” з друзями діяла на територіях кількох областей за наперед продуманою схемою.

Так, 30-річна жінка знайомилась із чоловіками, зваблювала їх та приводила на орендовану квартиру.

В момент інтимних відносин до помешкання вривалися двоє чоловіків, які знімали все, що відбувалося, на відео. Після цього за нерозповсюдження роликів вимагали від чоловіків гроші.

Суми озвучували залежно від матеріальних статків осіб – це від 9000 грн до 10 000 доларів США. У серпні 2020 року вказану групу осіб затримали під час реалізації чергового злочинного задуму. Тоді ж, провівши огляд автомобіля зловмисників, правоохоронці знайшли та вилучили підроблений паспорт громадянина України.