[:ua]Негода зробила з Києва “курортне” місто[:]

На перетині вулиць Теліги та Кирилівської в Подільському районі Києва частково обвалився шляхопровід: конструкції буквально змило разом з грунтом потужними потоками води. Через негоду місцевий ляхопровід закрили, але вже ввечері рух на ньому відновився. А в районі станції метро «Дорогожичі» під мостом на дорозі утворилося справжнє озеро. Тим часом в соціальних мережах користувачі діляться відео і фотографіями, зробленими під час стихії. «Київ - місто курортне. І тобі парасольки, і водні розваги. Банани поруч, якщо що», - пишуть люди в Facebook. Нагадаємо, синоптик Наталія Діденко заявила, що циклон на ім'я Halina, який посеред літа «тішить» українців інтенсивними дощами і зливами, вже відзавтра, 27 липня, почне поступово відступати.

[:ua]

На перетині вулиць Теліги та Кирилівської в Подільському районі Києва частково обвалився шляхопровід: конструкції буквально змило разом з грунтом потужними потоками води. Шляхопровід повністю закритий для руху, яке планують відновити сьогодні, 26 липня, у другій половині дня. А в районі станції метро «Дорогожичі» під мостом на дорозі утворилося справжнє озеро.

Тим часом в соціальних мережах користувачі діляться відео і фотографіями, зробленими під час стихії.

«Київ – місто курортне. І тобі парасольки, і водні розваги. Банани поруч, якщо що», – пишуть люди в Facebook.

Нагадаємо, синоптик Наталія Діденко заявила, що циклон на ім’я Halina, який посеред літа «радує» багатьох українців інтенсивними дощами і зливами, вже відзавтра, 27 липня, почне поступово відступати.

[:]