«Не розумію, чому не можна ввести санкції просто зараз» — Зеленський в інтерв’ю

Президент Зеленський дав велике інтерв'ю для американського видання The Washington Post, в якому відповів на питання щодо напруженності навколо українсько-російського кордону.

Підписуйтесь на нас у telegram

На думку президента, санкції, як превентивний інструмент, краще вводити просто зараз, а не тоді, коли, можливо, почнуться військові дії.

«Сьогодні наші партнери говорять, що завтра може початися війна, якщо з російської сторони буде потужна ескалація, а потім будуть застосовані потужні санкції. Але якщо ми говоримо про політику санкцій і ймовірність ескалації, то виникає питання, чому ви не вводите санкції зараз, а не чекаєте на ескалацію?», — відповів президент на питання про напруженність на кордоні.

Також він додав, що у разі початку війни постраждає не лише Україна, а і Росія, і західні країни, які зіштовхнуться з проблемою міграційної кризи. Тому США і ЄС припустяться помилки, якщо не нададуть допомогу Україні.

«З точки зору залишення на самоті, це буде помилка всього світу. Світ не буде колишнім, якщо станеться війна, і Європа точно не буде колишньою», — наголосив президент.