НАЗК направило до суду адміністративний протокол на голову Енергоатому

Тимчасово виконуючому обов’язки президенту ДП "Енергоатом" Петру Котіну доведеться пояснювати у суді, чому він звільнив уповноваженого із реалізації антикорупційної програми.

Як повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції, керівник ДП “НАЕК «Енергоатом” підписав накази про відсторонення від посади, дисциплінарну відповідальність та звільнення уповноваженого із реалізації антикорупційної програми підприємства Олега Поліщука, інформує “Кий-Інфо“.

У своєму приписі НАЗК вимагає скасувати незаконні накази та поновити уповноваженого на посаді. Звільнення уповноважених осіб з ініціативи керівництва має погоджуватися НАЗК. Однак, керівництво ДП “НАЕК “Енергоатом” не надіслало до НАЗК відповідний запит.

Також держпідприємство мало повідомити НАЗК про звільнення уповноваженого не пізніше 2 днів із моменту прийняття наказу. Однак і цього не було зроблено.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

У зв’язку з невиконанням законних вимог НАЗК (ст. 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення) складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення стосовно тимчасово виконуючого обов’язки президента ДП “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна.

Про детальне розслідування стосовно керівництва та функціонування ДП “Енергоатом” читайте незабаром на ресурсі ГО Центр МедіарозслідуваньБулава“.