Навіть через кілька місяців добро повертається: історія англійця

44-річний Пол Страттон працює у міській раді Ліверпуля. Він використав відпустку з роботи, щоб волонтерити на українсько-польському кордоні у березні.

Підписуйтесь на нас у telegram

У житті Пола Страттон сталося те, про що мріють мільйони вболівальників по всьому світу: вийти у футболці улюбленої команди на домашній стадіон і забити гол супротивнику.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на пост Олексія Братущака.

Наприкінці матчу Динамо проти Евертона на поле вийшов чоловік. Він – вболівальник з Евертона та вийшов на заміну, така настанова тренера.

Пол поїхав на кордон України в Перемишлі і він зустрічав українців, які втікали від війни. І щовечора по кілька годин роздавав українцям солодощі.

Ми стоїмо прямо на кордоні, тому перше, що діти бачать, коли в’їжджають до Польщі, це нас. У них посмішка на обличчі та беруть стільки шоколаду, скільки хочуть”, – розповідав Пол у березні.

Спочатку українці недовірливо ставилися до Пола та його брата. І солодощі брали неохоче, хоча їх було вдосталь.

“Нам довелося почати вчити українську мову якнайшвидше, щоб просто сказати “ні, все нормально”. І ми вивчили слова для мами, тож діти отримували маленьку порцію шоколаду, а мама – велику”, – розповідає Пол.

Таким чином англієць дарував миті щастя малечі з України.На цьому він не зупинився. Продовжував допомагати. І от за кілька місяців добро повернулося.