Нацрада призначила перевірку каналу Шуфрича через інформацію про вакцинацію та ефір із Медведчуком

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 4 листопада.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила перевірку телеканалу UkrLive (юридична особа ТОВ “Телепростір”). Про це повідомляє Детектор Медіа.

За словами члена Нацради Максима Онопрієнка телекомпанія “відверто поширює необ’єктивну інформацію щодо пандемії”, також в ефірі звучать наративи російської пропаганди.

Зокрема, 29 жовтня у токшоу “Український формат” звучала інформація, що вакцинація може нашкодити здоров’ю громадян України. А 2 листопада зафіксовано включення до студії нардепа Віктора Медведчука щодо державного устрою України. Моніторинг зафіксував порушення щодо поширення необ’єктивної інформації.

Нагадаємо, що kyiinfo першим повідомив, що Нестор Шуфрич купив новий телеканал і відразу привів проросійських політиків.

Народний депутат від ОПЗЖ, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Нестор Шуфрич купив канал UkrLive. На порталі “Опендатабот” зазначається, що 28 жовтня 2021 року керівником ТОВ “Телепростір” замість Владислава Багінського, який значився засновником, став Віктор Фролов. Доданим засновником з тієї ж дати став Нестор Шуфрич. До 16 вересня засновником, бенефіціаром та власником ТОВ значився Максим Варламов.

Підписуйтесь на наш канал telegram