Національний університет цивільного захисту уклав угоду про співпрацю з болгарським вишем

Національний університет цивільного захисту України та Технічний університет-Варна (Болгарія) уклали угоду про співпрацю.

Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій. За даними служби ДСНС, днями було укладено  угоду про співпрацю між Національним університетом цивільного захисту України та Технічним університетом-Варна (Болгарія).

Одним із основних напрямів розвитку співпраці буде започаткування підготовки фахівців, які навчатимуться за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю “Цивільний захист” за програмою подвійного диплому.

Раніше було обговорено питання щодо розробки та впровадження спільних бакалаврських, магістерських та докторських програм, перспективи розвитку двостороннього співробітництва в галузі спільних наукових досліджень.

Співпраця з Технічним університетом-Варна (Болгарія) розпочалася ще у 2011 році і виявилася надзвичайно ефективною: болгарські колеги вже декілька років поспіль готують бакалаврів зі спеціальності “Захист населення від катастроф і аварій” за спільно розробленими програмами як за денною, так і за заочною формами навчання.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform