[:ru]Нацбанк ужесточил требования к приему наличности для дальнейшего перевода[:ua]Нацбанк посилив вимоги до прийому готівки для подальшого переказу[:]

За оцінками НБУ таке рішення дозволить забезпечити прозорість переказів і уникнути ризиків використання прийнятої готівки в тіньових схемах.

[:ru]

Национальный банк Украины обязал небанковские финансовые учреждения и коммерческих агентов банков открывать отдельные банковские счета для осуществления операций по приему наличности для дальнейшего перевода.

Теперь небанковские финучреждения и агенты банков обязаны зачислять на этот счет (счета) наличные в гривнах, принятые для дальнейшего перевода.

Регулятор отметил, что такой порядок согласован с положениями Директивы Европейского Союза 2015/2366 в части хранения средств, полученных от пользователей платежных услуг, на отдельных счетах в банках.

[:ua]

Національний банк України зобов’язав небанківські фінансові установи і комерційних агентів банків відкривати окремі банківські рахунки для здійснення операцій з прийому готівки для подальшого переказу.

Тепер небанківські фінустанови і агенти банків зобов’язані зараховувати на цей рахунок (рахунки) готівку в гривнях, прийняті для подальшого перекладу.

Регулятор зазначив, що такий порядок узгоджений з положеннями Директиви Європейського Союзу 2015/2366 в частині зберігання коштів, отриманих від користувачів платіжних послуг, на окремих рахунках в банках.

[:]