“Настав час озброїти Україну”: пов’язаний з Трампом аналітичний центр виступив з доповіддю

У ній наголошується, що США повинні надати українцям новітнє озброєння та інші тактичні засоби.

Американський аналітичний центр Heritage Foundation, який називають мозковим центром адміністрації Дональда Трампа, оприлюднив доповідь із закликом озброїти Україну.

“Наступного тижня Президент США Дональд Трамп вирішить, чи схвалювати продаж Україні американської зброї. В тому числі, новітнього протитанкового озброєння, Росія вторглася в Україну. Росія нелегально окупує Крим. Росія спровокувала, а зараз підтримує сепаратистський рух у Східній Україні. Росія – це агресор, а Україна – жертва. Будь-яка країна має право на самозахист”, – йдеться у доповіді.

У ній наголошується, що США повинні надати українцям новітні зразки озброєння та інші тактичні засоби, зокрема безпечні засоби комунікації.

“Не варто вважати, що таке рішення США призведе до вирішення кризи і завершення агресії Росії. Хоча, майбутній успіх України, насамперед, залежатиме від самих українців, лідерство США є важливим для протидії російської агресії та підтримки реформ”, – роблять висновок у аналітичному центрі США.

Крім того, документ містить пропозиції дозволити американським військовим радникам бути на передових позиціях. Автор документа Люк Коффі – директор Центру зовнішньої політики імені Сари Еллісон у Heritage Foundation.