[:ua]Насіров розкритикував дії НАБУ[:]

Схоже піарщикам з Банкової спало на думку використати екс-голову ДФС Романа Насірова у якості рупора по дискредитації Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

[:ua]

23 листопада, екс-очільник ДФС Роман Насіров разом зі своїми адвокатами дав прес-конференцію. Повертаючись до подій із затриманням, повідомив присутні ЗМІ, що хоче поставити крапку у цьому питанні. Мовляв, дійсно мав проблеми з тиском «лікарі думали, що серце, а виявилось – онко, – сказав Насіров.

«Детективи НАБУ підступно скористались моїм станом у лікарні, і ви вже чули про ті одияла. Я хочу сказати, що це піар-агенція яка здатна лиш робити замовні шоу, а не антикорупційний орган» – прокоментував дії НАБУ екс-очільник ДФС.

«Ми принесли 70 томів справи, хоча насправді їх більше двохсот. Незважаючи на ці об’єми, я вже зараз хочу вам сказати, що вся справа проти мене сфабрикована детективами НАБУ».

«Підкреслюю, я «за» антикорупційні органи та «за» антикорупційний суд і я всіляко буду підтримувати створення цих органів, бо нині антикорупціонери працюють як НКВС у 33-му році», – вважає Роман Насіров.

Нарешті! В Україні процвітатиме законність та порядок, адже сам Роман Насіров буде підтримувати СТВОРЕННЯ антикорупційних органів, їх виявляється досі немає, мабуть НАБУ потрібно «розігнати». Що ж вони такі-сякі взялись не за тих, за кого дозволено.

Напередодні чергового розгляду справи, а вона відбудеться у понеділок 27 листопада, адвокат Насірова Любомир Дроздовський в черговий раз наголосив на невинуватості свого клієнта.

– «На наш погляд відбулась дискредитація голови ДФС. Його відсторонення із займаної посади було незаконним.  В  діях Насірова  немає жодних ознак злочину і коли він був на посаді – діяв в межах своєї компетенції».

Роман Насіров та його адвокат Любомир Дроздовський переконані, що досягнуть успіху якщо не в Українських то в європейських судах. Цікаво, чиєю підтримкою у своїх закидах убік НАБУ, вони залучились? І яку винагороду обіцяно пану Роману? Чи не відновитись на посаді голови ДФС?

[:]