[:ru]NASA опубликовала виртуальную экскурсию по Месяцу[:ua]NASA опублікували віртуальну екскурсію Місяцем[:]

Космічне відомство США презентувало ролик з найбільш мальовничими ділянками земного супутника у високій якості.

[:ru]

Еще в октябре прошлого года NASA запустили 3D-прогулки по Марсу. Все желающие могут совершить виртуальную экскурсию маршрутом Curiosity, наблюдая детальные снимки, которые марсоход сделал ранее.

На этом фантазия космического агентства не исчерпывается. Месяц – пока что единственный астрономический обьект, где побывал человек, но еще много чего мы не знаем о нашем спутнике до сих пор.

Сотрудники NASA предоставили возможность поближе познакомиться с ним и презентовали на своем YouTube-канале виртуальное турне самыми красивыми районами Месяца. Ролик можно посмотреть в качестве 4К, рассмотрев все обьекты, которые были обнаружены учеными.

Видео сопровождается музыкой Скотта Гудмана, Бенджамина Краузе и Фредерика Вьедмана.

[:ua]

Ще у жовтні минулого року NASA запустили 3D-прогулянки Марсом. Всі охочі завдяки цьому можуть здійснити віртуальну екскурсію маршрутом Curiosity, спостерігаючи детальні знімки, які марсохід зробив раніше.

На цьому фантазія космічного агентства не вичерпується. Місяць – поки що єдиний астрономічний об’єкт, де побувала людина, але багато чого про наш супутник ми не знаємо й близько.

Співробітники NASA надали можливість ближче познайомитися із ним і представили на своєму YouTube-каналі віртуальне турне по найкрасивішим районам Місяця. Ролик можна подивитися в якості 4К, щоб розглянути всі об’єкти, які були виявлені вченими, з високою чіткістю.

Відео супроводжується музикою Скотта Гудмана, Бенджаміна Краузе та Фредеріка В’едмана.

[:]