НАРДЕП ВІД “СЛУГ” ПРОПОНУЄ СКАСУВАТИ УРОКИ ІСТОРІЇ В ШКОЛІ

Скасувати уроки історії у п’ятому класі запропонував нардеп із фракції “Слуга народу” Євген Брагар. Про це йдеться у його депутатському зверненні на ім’я в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

Копію документа нардеп опублікував на сторінці у фейсбуці в четвер, 7 травня, але потім через деякий час видалив. Користувачі соцмереж та журналісти зберегли скріни допису та відповідного звернення.

Брагар пояснив, що йому відомо про “суспільний резонанс”, який виник під час трансляції телеуроків з історії України для п’ятикласників.

“Слуга” оцінив навчальний курс як неінформативний та поверхневий, а під час викладання фактів з історії України вчителі начебто користуються власними оціночними судженнями.
31 січня народний депутат Євгеній Брагар із “Слуги народу”під час телеефіру на каналі “112 Україна” запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити послуги ЖКГ, на які не вистачає пенсії і субсидії.

25-річний заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Брагар став відомий нещодавно, коли почав активно захищати інтереси російськомовних.
Брагар став на бік перевізника і водія в інцидент у автобусі, коли волонтерки Ярина Чорногуз та Анастасія Конфедерат, які поверталися з Луцька до Києва з похорону загиблого на Донбасі бійця 10-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ Миколи Сорочука, вимагали вимкнути показ російського серіалу та через незгоду водія і пасажирівбули змушені посеред траси вийти з автобуса.

29 січня депутат Брагар заявив, що звертається в Нацполіцію через дії “дівчат націоналістичного спрямування”.