Найцікавіші події вихідних: куди піти в Києві 25-26 грудня

Київ, як і вся країна, давно в очікуванні Нового року: програми театрів наповнені новорічними спектаклями, а все місто прикрашене модними гірляндами та ялинками.

Куди можна сходити на цих вихідних, щоб не сидіти на дивані, порадить редакція Кий-інфо.

Концерт «CHRISTMAS VOICES»

Солісти сопрано Тетяна Бондар та Анна Зарецька, тенор Олександр Вознюк, а також Сергій Макієнко з голосом баритон виконають класичні та новорічні твори. Їх супроводжуватиме фортепіано Юлії Ященко та баян Остапа Конашука.

Де: Український простір «Інтелігенція», вул. Воздвиженська, 60 В
Коли: 24 грудня, 19:00
Вартість: 250 гривень
Квитки: https://bit.ly/3qlDnZ2

Музей Історії Туалету

В музеї зберігається найбільша в нашій країні колекція сувенірних туалетів, горщичків та унітазиків, оригінальні, репліки, макети, картини, мистецькі твори та інформативні матеріали, що ілюструють основні етапи розвитку побутової культури людства – починаючи від найдавніших часів і аж до сьогодення. Під час екскурсії музеєм відвідувач дізнається надзвичайно багато історичних подробиць, які нерідко через «делікатність» теми були випущені під час шкільних уроків історії. Насправді: чи багато хто з нас знає, як справляли свої природні потреби наші далекі пращури?

Де: вул Рибальська, 22, бізнес-центр «Башта»
Коли: з 10:00-18:00, без вихідних
Вартість: 60-120 гривень
Квитки: https://bit.ly/3em8FJW

Ковзанка «Зимова країна»

Цілих 2500 кв.м льоду, тисячі вогників й незабутня атмосфера — традиційно у «Зимовій країні» відкрилась ковзанка. Одночасно тут можуть знаходитися до 500 осіб. Тепер у гостей ВДНГ буде можливість покататися навіть навколо фонтану. Також цього сезону працюватимуть оновлені вуличні роздягальні та трибуни. Ковзани можна орендувати (прокат входить у вартість відвідування) або ж приходити зі своїми.

Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1
Коли: з 12:00-22:00, у вихідні з 10:00 до 22:00
Вартість: 200 гривень
Квитки: https://bit.ly/3muCEUe

Фестиваль повітряних куль «Монгольфьєрія»

На учасників свята чекатимуть близько десятка величезних теплових аеростатів, тематичні розважальні зони, інста-локації, захоплення для дітей, запальний DJ-сет, фуд-корт, а також можливість піднятися на повітряній кулі над Експоцентром. Фестиваль «Монгольф’єрія» вже вшосте відбудеться на ВДНГ, але цього разу, окрім яскравих емоцій, учасники отримають унікальний бонус від організаторів – клубну фестивальну картку. Статус учасника клубу «Монгольф’єрія» дозволяє безкоштовно отримати переваги протягом усього року: доступ до онлайн майстер-класів про повітроплавання, запрошення до корпоративних повітроплавних заходів, можливість голосування щодо обрання тематики наступного фестивалю та інші ексклюзивні опції.

Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1
Коли: 25 грудня, цілий день
Вартість: 50-750 гривень
Квитки: https://balloonfest.com.ua