НАЙБІЛЬШИЙ ЗАПОВІДНИЙ ОСТРІВ ЧОРНОГО МОРЯ ПОЧАЛИ НЕЗАКОННО ЗАБУДОВУВАТИ

Національний природний парк «Джарилгацький» почали незаконно забудовувати пансіонатами. Наразі острів є найбільшим в Україні, вся територія якого у 56 квадратних кілометрів.

Новокаховська місцева прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про демонтаж тимчасових споруд, розташованих біля маяка на острові Джарилгач.

Прокуратура вимагає зобов’язати фізичну особу-підприємця демонтувати ці об’єкти, – повідомляє Кий-інфо з посиланням на Перший регіональний.

Встановлено, що в червні поточного року між державним підприємством «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» та підприємцем укладено договір про використання рекреаційного пункту та надано дозвіл на використання корисних властивостей лісів у культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних цілях. 

Однак користувач, не маючи дозволів на розміщення будь-яких споруд, порушуючи межі прибережної зони, на земельній ділянці площею 2 га спорудив сім одноповерхових некапітальних будівель для розміщення відпочивальників та здійснював підприємницьку діяльність.

Наразі господарським судом Херсонської області за вказаним позовом відкрито провадження у справі.

Фото: ТРК “Перший регіональний”