[:ru]Крупнейший британский авианосец начал протекать[:ua]Найбільший британський авіаносець почав протікати[:]

Його збиралися використовувати, мінімум 50 років, але він вийшов з ладу менше ніж за місяць.

[:ru]

Авианосец «Куин Элизабет» невозможно эксплуатировать из-за некачественных материалов,  – сообщает ВВС. Протекать начал сальник гребного вала, который должен удерживать воду и не давать ей проникать внутрь. Из-за неисправности в авианосец, каждый час, вливается до 200 литров морской воды. Чтобы это исправить, понадобятся «миллионы», передает издание.

Военно-морские силы Великобритании обнаружили дефект гребного вала, еще до того как авианосец спустили на воду 7 декабря. Впрочем, по словам представителя британского флота, это никоим образом не помешает ни его выходу в море, ни испытаниям. Спикер утверждает, что авианосец скоро отремонтируют на базе в Портсмуте, а испытания на воде «Куин Элизабет» будет проводить до нового года.

Строительство авианосца обошлось в 3,1 млрд. фунтов стерлингов, что составляет около 4 млрд. долларов США. ВМС Великобритании планировали использовать его до 2067 года.

«Куин Элизабет» – крупнейший и самый мощный корабль британских ВМС. Его длина 280 метров, а палуба равна площади трех футбольных площадок. На церемонию открытия пришла королева Великобритании, в честь которой корабль и получил свое название. В 2019 году британские ВМС собираются пустить на воду еще один авианосец похожего типа – «Принц Уэльский».

[:ua]

Авіаносець «Квін Елізабет» неможливо експлуатувати через неякісні матеріали,  – повідомляє ВВС. Протікати почав сальник гребного валу, який має утримувати воду та не давати їй проникати у середину. Через несправність в авіаносець, щогодини, вливається до 200 літрів морської води. Щоб це виправити, знадобляться «мільйони», передає видання.

Військово-морські сили Британії виявили дефект гребного валу, ще до того, як авіаносець спустили на воду 7 грудня. Втім, за словами представника британського флоту, це жодним чином не завадить ані його виходу у море, ані випробуванням. Речник стверджує, що авіаносець скоро відремонтують на базі у Портсмуті, а випробування на воді «Квін Елізабет» проводитиме до нового року.

Будівництво авіаносця обійшлося у 3,1 млрд. фунтів стерлінгів, що дорівнює близько 4 млрд. доларів США. ВМС Британії планували використовувати його до 2067 року.

«Квін Елізабет» – найбільший та найпотужніший корабель британських ВМС. Його довжина 280 метрів, а палуба дорівнює площі трьох футбольних майданчиків. На церемонію відкриття прийшла королева Британії, на честь якої корабель отримав свою назву. У 2019 році британські ВМС збираються пустити на воду ще один авіаносець схожого типу – «Принц Уельський».

[:]