Найбільша платформа онлайн комерції розпочинає співпрацю з Мінцифрою

Меморандум підписали з Директором з цифрових трансформацій у державному секторі Amazon Web Services (AWS) Ліамом Максвеллом у Лондоні 15 липня.

В Україні прискорюють розвиток хмарних технологій, цифрову трансформацію й впроваджують інновації. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

Початок співпраці Міністерство цифрової трансформації України з Amazon Web Services — це позитивний сигнал іншим великим міжнародним компаніям та брендам про те, що в Україну можна і потрібно заходити. Саме для цього ми цифровізуємо країну та створюємо сприятливі умови для розвитку ІТ, технологічних компаній і стартапів“, — зазначив міністр цифрової трансформації.

Меморандум підписали з Директором з цифрових трансформацій у державному секторі Amazon Web Services (AWS) Ліамом Максвеллом у Лондоні 15 липня.

Він передбачає співпрацю в таких напрямах: Розвиток навичок роботи з хмарними технологіями.

“Будемо впроваджувати програми навчання і сертифікації на основі хмарних рішень. Українські ЗВО зможуть приєднатися до програми AWS Academy. Вона пропонує студентам, викладачам та навчальним закладам ресурси для прискорення навчання хмарних технологій”, — додав Михайло Федоров.

До того ж Мінцифра та Amazon розпочнуть співпрацю з питань модернізації ІТ-систем та політики Міністерства у сфері хмарних технологій.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що за добу 45 тисяч українців записалися через Дію в лист очікування вакцинації від COVID-19.