Наглядову раду АТ «Укрзалізниця» очолив німець Гепард Хафер

Гепард Хафер – незалежний член наглядової ради «УЗ».

Підписуйтесь на нас у telegram

Сьогодні за участі Міністра інфраструктури Олександра Кубракова відбулося установче засідання нової Наглядової ради АТ «Укрзалізниця», на якому було затверджено нових членів ради.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Фейсбук-сторінку пресслужби Міністерства інфраструктури.

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» (УЗ) обрала своїм головою Гепарда Хафера. Він є ректором та професором Bbw Університету прикладних наук у Берліні та має досвід роботи у Deutsche Bahn. Його заступником став колишній депутат Верховної Ради Сергій Лещенко.

“Початок роботи нової наглядової ради «Укрзалізниці» – важливий етап для реформи корпоративного управління. Впевнений, що експертиза кожного з членів наглядової ради – в залізничній галузі, сфері перевезень, фінансах, реформах допоможе нам налагодити конструктивну роботу та швидше досягнути поставлених цілей», – прокоментував Олександр Кубраков.

До наглядової ради Укрзалізниці входять четверо незалежних членів (Анатолій Амелін, Александер Долл, Якуб Карновскі, Гепард Хафер) та троє представників держави (Сергій Лещенко, Давід Ломджарія, Сергій Москаленко).

Пріоритетами Президента, Уряду, Міністерства є:

▶ трансформація пасажирських перевезень;

▶ масштабне оновлення інфраструктури в рамках «Великого будівництва»;

▶ ефективні вантажні перевезення.

Нагадаємо, що Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» не працювала з кінця вересня 2021 року. Причиною слугувало закінчення строку дії контрактів останніх 4 членів ради.