«НАФТОГАЗ» ЗБІЛЬШИВ СУМУ СТЯГНЕНЬ З РОСІЇ ЗА ЗАХОПЛЕНЕ МАЙНО

У 2014 році Україна втратила майже всі активи «Чорноморнафтогазу» у Криму

Компанія «Нафтогаз» вимагає стягнути з Росії збільшену більше ніж у півтора рази суму компенсацій за збиток від захоплення майна «Чорноморнафтогазу» у 2014 році. Про це заявила директор «Чорноморнафтогазу» Світлана Нєжнова, повідомляє  «Крым.Реалии».

«Влітку 2020 року« Нафтогаз України » подав уточнену суму збитків, яка становить близько 8 мільярдів доларів США. Зараз йде другий етап інвестиційного спору – суд у Гаазі якраз оцінює суму збитків», – зазначила генеральний директор.

Раніше Світлана Нєжнова, посилаючись на дані «Нафтогазу України», заявляла, що збиток склав 5 мільярдів доларів. За її словами, через пандемію коронавірусу слухання в Гаазі перенесли на наступний рік, і результатів щодо нової суми слід очікувати до кінця 2021-го. 

Світлана Нєжнова нагадала, що її компанія зазнала величезних втрат від дій Росії.

«У 2014 році «Чорноморнафтогаз» втратив більшу частину своїх активів: всю матеріально-технічну базу, морську і виробничу інфраструктури. У нас немає доступу практично до всіх родовищ газу на Чорному морі, залишилося тільки родовище «Стрілецьке» на азовському шельфі», – зазначила Нєжнова