[:ru]Нефть начала дешеветь вследствие событий в Саудовской Аравии[:ua]Нафта почала дешевшати внаслідок подій у Саудівській Аравії[:]

Після того, як Саудівська Аравія відкликала своїх підданих з Лівану, ціна на нафту стрімко зросла. Зараз вона поступово дешевшає.

[:ru]

По состоянию на 7:29, 10 ноября, cтоимость на североморскую нефть марки Brent уменьшилась на 0,48% и сейчас составляет 63,84 долларов за баррель. Стоимость на нефть марки WTI уменьшилась на 0,1% до 57,11 долларов за баррель.

Вчера цена на «черное золото» этих торговых марок начала стремительно расти после заявления властей королевства Саудовской Аравии о сокращении поставок топлива за границу. Причиной этого стал конфликт между Аравией и Ливаном.

Премьер-министр Ливана Саад Харири, которого поддерживает власть Аравии, в субботу заявил об отставке, потому что беспокоится за свою жизнь. После заявления политика, Саудовская Аравия отозвала своих подданных с территории Ливана и обвинила ливанскую шиитскую организацию «Хезболла» в запуске ракеты по территории королевства.

На прошлой неделе королевство Саудовская Аравия запустила масштабную антикоррупционную кампанию. Ранее сообщалось, что по подозрению в коррупции в королевстве задержали 11 принцев, госслужащих и предпринимателей.

[:ua]

Станом на 7:29, 10 листопада, вартість на північноморську нафту марки Brent зменшилася на 0,48% і зараз дорівнює 63,84 доларам за барель. Вартість на нафту марки WTI зменшилася на 0,1% до 57,11 доларів за барель.

Вчора ціна на «чорне золото» цих торговельних марок почала стрімко зростати після заяви влади королівства Саудівської Аравії про скорочення поставок палива за кордон. Причиною цього став конфлікт між Аравією та Ліваном.

Прем’єр-міністр Лівану Саад Харири, якого підтримує влада Аравії, в суботу заявив про відставку адже хвилюється за своє життя. Після заяви політика, Саудівська Аравія відкликала своїх підданих з території Лівану та звинуватила ліванську шиїтську організацію «Хезбола» у запуску ракети по території королівства.

Минулого тижня королівство Саудівська Аравія запустило масштабну антикорупційну кампанію. Раніше повідомлялося, що за підозрою у корупції у королівстві затримали 11 принців, держслужбовців та підприємців.

[:]