Нафта почала дешевшати внаслідок подій у Саудівській Аравії

Після того, як Саудівська Аравія відкликала своїх підданих з Лівану, ціна на нафту стрімко зросла. Зараз вона поступово дешевшає.

Станом на 7:29, 10 листопада, вартість на північноморську нафту марки Brent зменшилася на 0,48% і зараз дорівнює 63,84 доларам за барель. Вартість на нафту марки WTI зменшилася на 0,1% до 57,11 доларів за барель.

Вчора ціна на «чорне золото» цих торговельних марок почала стрімко зростати після заяви влади королівства Саудівської Аравії про скорочення поставок палива за кордон. Причиною цього став конфлікт між Аравією та Ліваном.

Прем’єр-міністр Лівану Саад Харири, якого підтримує влада Аравії, в суботу заявив про відставку адже хвилюється за своє життя. Після заяви політика, Саудівська Аравія відкликала своїх підданих з території Лівану та звинуватила ліванську шиїтську організацію «Хезбола» у запуску ракети по території королівства.

Минулого тижня королівство Саудівська Аравія запустило масштабну антикорупційну кампанію. Раніше повідомлялося, що за підозрою у корупції у королівстві затримали 11 принців, держслужбовців та підприємців.