На Житомирщині правоохоронці припинили діяльність потужного наркоугрупування

За даними поліції, обсяги діяльності угрупування сягали до 500 000 гривень щомісячно.

30 листопада правоохоронцями було затримано трьох активних учасників злочинного угрупування та припинено роботу двох лабораторій з виготовлення амфетаміну. У ході обшуків вилучено психотропний засіб, обладнання та інгредієнти для його виготовлення. Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на Портал МВС.

“До складу злочинної групи входили 3 осіб: житомиряни, віком від 28 до 40 років. Вони організували процес виробництва у будинку, розташованому у Житомирському районі, та у гаражі  на околиці міста. Усе необхідне замовляли через інтернет-ресурси та отримували через поштові сервіси”, – ідеться у повідомленні.

Слідчі поліції та співробітники УСБУ виявили, що виготовлений амфетамін продавали, зокрема оптовими партіями. Щомісяця у лабораторіях, що діяли продукувалось до півтора кілограма психотропної речовини. Лаборторія, за словами правоохоронців. діяла щонайменше впродовж 8-9 місяців.

Під час одного з обшуків, у гаражі на околиці Житомира, було виявлено також гранату Ф-1, патрони та травматичний пістолет.

Наразі слідчі затримали трьох чоловіків. Досудове розслідування триває.

Відтак затриманим, двоє з яких уже умовно засуджені за подібні діяння, може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Підписуйтесь на нас у telegram!

Фото: Портал МВС