У Запоріжжі священник російської православної церкви лякає вірян Байденом

Митрополит МП у Запоріжжі Лука (Коваленко) прогнозує наслідки від ймовірного візиту президента США в Україну.

«Якщо все ж він (Байден) приїде, то я б оцінив ситуацію в пропорції 60 на 40. 60 відсотків на користь того, що УПЦ (РПЦвУ, – ред.) треба готуватися до серйозних випробувань. 40 – на користь надії на те, що все ж перемогу здобуде здоровий глузд», – сказав Лука (Ковеленко) в коментраі пропагандистського видання РПЦвУ “Правблог“.

«Навіщо комусь у високих кабінетах провокувати море людей, які вийдуть на вулицю не за гроші, а за віру? А це в сто раз більше серйозний фактор, ніж боротьба за ідею, в рамках якої її прихильники готові віддати життя за її підсумкову перемогу. Невже Банковій вигідно мати непривабливу картину з точки зору публічної і масової народної реакції на свої дії, та ще й напередодні серпневих заходів, на які планується запросити зарубіжних лідерів? На мою думку, це дуже важливі питання, щоб їх просто проігнорувати», – пригрозив Коваленко.

Лука заявив, що всі візити Зеленського на Фанар були для того, щоб “догодити США” і тепр після телефонної розмови двох лідерів, немає потреби у розвитку тісних стосунків між Вселенською патріархією та Офісом Президента.

«Тому глава Фанара за підсумками свого візиту в столицю нашої країни може отримати абсолютно не ті результати, на які він ще зовсім недавно розраховував», – прогнозує Лука (Коваленко).

Нагадаємо Лука (Коваленко) вже кілька років занесений до бази «Миротворця». Також експерти вважають що він просуває в Україні інтереси донецько-московського олігарха. Раніше Лука виголосив анафему Вселенському патріарху Варфоломію І та порівняв майданівців із гонителями християн, а себе — з апостолом.