На XIII зимових іграх у Пекіні Україну представлятимуть 20 паралімпійців

У складі паралімпійської збірної України із зимових видів спорту - 29 спортсменів, серед яких 20 спортсменів-паралімпійців та 9 спортсменів-лідерів (гайдів).

Підписуйтесь на нас у telegram

З 4 по 13 березня в Пекіні (Китай) пройдуть XIII зимові Паралімпійські ігри, на яких буде розіграно 78 комплектів нагород у шести видах спорту, за які змагатимуться 736 спортсменів з інвалідністю.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на пресслужбу Національного комітету спорту інвалідів України.

У команді – 13 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та 7 – з ураженнями зору. Серед спортсменів-паралімпійців – 8 жінок та 12 чоловіків, які виступлять у двох видах спорту – лижних перегонах та біатлоні.

До складу збірної України увійшли відомі всьому світові вітчизняні паралімпійці: Віталій Лук’яненко, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман, Олександра Кононова, Ірина Буй, Григорій Вовчинський, Ярослав Решетинський, Анатолій Ковалевський.

На попередніх ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року у корейському Пхьончхані національна паралімпійська збірна України здобула 22 нагороди (7 золотих, 7 срібних, 8 бронзових) і посіла шосте місце у загальнокомандному заліку та четверте – за загальною кількістю нагород.

Загалом за підсумками участі в зимових Паралімпіадах українські спортсмени вибороли 112 нагород – 27 золотих, 41 срібну та 44 бронзових.