На вихідних у столиці відбудеться святкування “Дня Батька”

Окрім розважальних конкурсів, на заході будуть представлені безкоштовні послуги міських та районних служб для сімей з дітьми, центрів соціальних служб та центрів сімей і жінок.

У Києві, 13 червня з 11:00 до 15:00, у парку «Відрадний» відбуватиметься загальноміське святкування Дня батька. Для сімей із дітьми організатори готують розважальну й корисну програму: гігантські настільні ігри, велику кількість різноманітних творчих майстерень і активностей. Для батьків влаштують змагання за звання «Супертато».

Окрім розважальних конкурсів, на заході будуть представлені безкоштовні послуги міських та районних служб для сімей з дітьми, центрів соціальних служб та центрів сімей і жінок, інформує Офіційний портал Києва.

Зокрема, можна буде отримати фахову консультацію психологів та соціальних працівників. Також свою діяльність та інтерактивні програми представлять Управління патрульної поліції у місті Києві, ДПС України та Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України. Відбудуться й інтерактивні бесіди щодо відповідального батьківства від проекту «Татоhub.Київ».

Під час святкування підведуть підсумки загальноміського конкурсу «Кращий соціальний промоутер серед студентської молоді м. Києва».

Місце проведення: вулиця Героїв Севастополя, 37-А, парк «Відрадний».

Довідка: Із 2019 року День Батька в Україні офіційно відзначають щороку у третю неділю червня. Подробиці – за посиланням: https://uafathers.com/fathersday

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform