На вулиці Івана Франка продовжується ремонт

Загальна площа нового асфальтового покриття, яке влаштують на вулиці, складатиме 3500 кв. м.

Стартував капітальний ремонт нових ділянок вул. Івана Франка. Нині роботи тривають на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до б-ру Тараса Шевченка. Згодом оновлюватимуть частину від вул. Ярославів Вал до буд. № 18 на вул. Івана Франка. Про це повідомивляють у КМДА.

Перевтілення на вулиці стосуватимуться як наземної, так і підземної частини. Загальна площа нового асфальтового покриття, яке влаштують на вулиці, складатиме 3500 кв. м. Тротуарів майже удвічі більше – 5800 кв. м, їх влаштують із ФЕМ. З’явиться на вулиці й велодоріжка, яку з’єднають із уже існуючою велоінфраструктурою.

Ремонтні роботи розпочнуть із підземної частини вулиці – із заміни інженерних мереж. Буде перевлаштовано 200 м тепломереж та каналізації, а також відремонтовано оглядові колодязі дощової каналізації.

Читайте також: На будівництві дороги Н-31 виявлено стародавнє поховання, – кромлех, якому понад 5 тисяч років (фото)

Також у рамках капітального ремонту на вулиці встановлять 21 нову опору освітлення і змонтують енергоощадні LED-ліхтарі. Крім того, облаштують новий світлофор, проведуть заходи з благоустрою та озеленення території.

Раніше kyiinfo повідомляв, що на Чоколівському бульварі триває оновлення дорожнього покриття.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform