На всіх полігонах України тривають бойові навчання (відео)

На визначених військових полігонах на всій території держави, в умовах максимально наближених до бойових, тривають заходи підготовки військових частин та підрозділів до виконання завдань за призначенням.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інформ з посиланням на Командування об’єднаних сил ЗС України


За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі сплановані тренування та навчання мають на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з підрозділами як національних Збройних Сил, так і інших складових сил оборони та безпеки держави.

– Насамперед, підрозділи вдосконалюють спроможності оборони, протиповітряного прикриття підрозділів, військових об‘єктів і об’єктів цивільної інфраструктури, дій протидесантних та протитанкових резервів, а також вогневого ураження умовного противника, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте також: Нідерланди нададуть Україні снайперські гвинтівки, боєприпаси та радари


Як додав командувач, командири всіх ланок вчаться швидко приймати рішення за обстановкою, що склалась, думати нестандартно та керувати підлеглими, покладаючись на здобутий бойовий досвід, упереджуючи противника.

Зазначено, що весь без виключення особовий склад виконує завдання, вкладаючись у визначені терміни, а також показує належний рівень навченості та злагодженості.


Слід зазначити, що на даний час всі війська та сили, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил ЗС України продовжують підготовку відповідно до спланованих заходів. Разом переможемо!
Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Зазначимо: з початку доби бойовики влаштували 12 обстрілів на Донбасі. Постраждалих та загиблих немає, повідомили в штабі ООС.